نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نمیتونم درس بخونم کمکم کنید

1676
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم درس بخونم کمکم کنید

من سال نهمم خیلی بچه درس خونی بودم ولی واقعا نمیدونم چرا اینجوری شدم علاقم به درس از بین رفته به حدی رسیدم که توی ورقه نوبت دوم ۶میگیرم واقعا حالم از خودم بهم میخوره شب و روز گریه میکنم هر روز میگم از فردا شروع میکنم ولی نمیشه بابا و مامانم هر کاری که از دستشان بر میومد برام کردن هر کتاب کمکی ک نیاز داشتم برام خرید یه عالمه کلاس خصوصی رفتم ولی اصلا نمیتونم درس بخونم نمیتونم تو روشون نگا کنم واقعا خستم میخوام بمیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نمیتونم درس بخونم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra mah نمایش پست ها
    من سال نهمم خیلی بچه درس خونی بودم ولی واقعا نمیدونم چرا اینجوری شدم علاقم به درس از بین رفته به حدی رسیدم که توی ورقه نوبت دوم ۶میگیرم واقعا حالم از خودم بهم میخوره شب و روز گریه میکنم هر روز میگم از فردا شروع میکنم ولی نمیشه بابا و مامانم هر کاری که از دستشان بر میومد برام کردن هر کتاب کمکی ک نیاز داشتم برام خرید یه عالمه کلاس خصوصی رفتم ولی اصلا نمیتونم درس بخونم نمیتونم تو روشون نگا کنم واقعا خستم میخوام بمیرم
    بسم الله الرحمن الحیم

سلام . قابل درک هست که به خاطر شرایط فعلی دچار ناراحتی هستی اما توجه داشته باشین اُفت ناگهانی توی درس تا این حد زیاد
    و همچنین گریه های زیاد شما ممکنه به خاطر شرایط روحی شما باشه
    که دراین صورت میتونه شمارو در عملکرد طبیعی و مدیریت دروس و عملکرد های روزانه باز کنه و دچار اختلال بشین
    بنابراین به شما پیشنهاد میشه به روانشناس مراجعه کنید تا مداخلات لازم انجام بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس ناراحتی و نگرانی شما از شرایطی که توصیف کردید کاملا قابل درک است.
    اگرچه به این مسئله دقیق اشاره نکردید که این مشکل از چه زمانی آغاز شده و آیا اتفاق خاصی افتاده است و اینکه شما تا به حال برای فع این مسئله تان چه کارهایی انجام داده اید و اگر درباره این موضوعات توضیحات بیشتری ارائه می دادید راهنمایی بهتر و دقیتری را هم می توانستید دریافت کنید.
    اما اکنون به نظر می رسد بیشتر از اینکه به حل مشکلتان فکر کنید تمرکزتان بر افکار سرزنش آمیز و قضاوت گری هستند که به شما بر چسب های مختلفی مانند تنبل، قدر نشناس و یا هر برچسب قضاوت گونه دیگری می زنند که اغلب منفی هستند و فقط باعث تشدید احساس شرمندگی و گناه ددر شما می شوند که این روند درستی به نظر نمی رسد.
    چرا که برای اینکه بتوانید با مشکل خودتان به شیوه موثری روبرو شوید و گزینه های موجود برای حل مساله به ذهنتان بیایند، باید در ابتدا سعی کنید به جای تمرکز بر آن دسته از افکاری که فقط حال شما را بد و بدتر می کنند و بر خود مشکل دلالت دارند، بر شیوه های مدیریت یا حل مشکلتان تمرکز کنید تا بتوانید کاری انجام دهید.
    با توجه به این موارد و با توجه به اینکه طبق گفته هایتان به نظر می رسد والدین به فکری دارید که به شما توجه لازم را دارند، می توانید از آنها بخواهید که شم را پیش یک روانشناس یا مشاور ببرند تا از طریق انجام بررسی و ارزیابی بیشتر و دقیقتر بتوانید به حل مشکلتان بپردازید و راهنمایی ها و راهکارهای لازم را در این جهت دریافت کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

مشکل تو تو زندگیت اینه که تفریح نداری و همه چیزت شده درس
    درس اونقدرا هم مهم نیست که بخای براش بمیری چون کشور ما کشوری هست که به علم بها نمیدن و بیشتر به ثروت بها میدن حقیقته اما تلخه
    به مامان بابات بگو یه برنامه تفریحی برات بریزن طبیعتی جنگلی جایی
    با دوستات هم برو بیرون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)